Doprava - přehled možností

Existuje několik možností, jak po nákupu můžete převzít své zboží:

ČR - ČP - Balík do RUKY + dobírka [minimální cena 140 Kč]

Objednávka v hodnotě do 3000,- Kč - poštovné 100,-Kč + dobírka 40,-Kč = 140,- Kč, objednávka nad 3001,- Kč - poštovné a dobírka = zdarma  

Česká pošta doručí vaší zásilku po celé ČR, v den doručování bude informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.

Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

ČR - Balík na POŠTU + dobírka [minimální cena 140 Kč]

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Vyzvednete si ji, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny.

Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit ukládací poštu pro Váš Balík Na poštu, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

 

ZÁSILKOVNA.CZ

Objednávka v hodnotě do 3000,- Kč - Dopravné 59,-Kč + dobírka 40,-Kč = 99,- Kč, objednávka nad 3001,- Kč - dopravné a dobírka = zdarma  

Objednané zboží je po objednání odesíláno v nejkratším možném čase, nejpozději následný pracovní den. Zákazník si zvolí při nákupu výdejní místo zásilkovny a zde si balíček vyzvedne. Zákazník je informovám pobočkou zásilkovny o uložení zásilky a je vyzván k jejímu vyzvednutí.

 

 

 

SK - dobírka [minimální cena 250 Kč]

Objednávka je zákazníkovi doručena Slovenskou poštou do 5 pracovních dnů.

Objednávka pro zákazníky ze Slovenské republiky: 

U objednávek pro SR do 3000,- Kč doprava 250,- Kč a u objednávek nad 3000,- Kč doprava zdarma.

UPOZORNĚNÍ - 

dle informací Slovenské pošty budete včetně dobírkové částky platit Slovenské poště za zrealizování platby poplatky

** při zaslání peněz na náš účet  4,00 eura  bez ohledu na výšku poukázané částky

** při zaslání peněz v hotovosti (složenkou)  6,00 eur  bez ohledu na výšku poukázané částky

Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do  20  kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

 

Provozovna: Za Olomouckou  č. 4422,
796 01 Prostějov
Kontakt: +420 773 128 587
E-mail: obchod@krasnenoze.cz


Krásné nože

 

webmaster CORA 2009 - 2019, www.cora.cz

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.